Спеціальні потреби

В Держдепі пояснили, чому відправляли українцям SMS про $10 млн винагороди


Наприкінці тижня багатьом в Україні прийшли SMS-повідомлення про програму Державного департаменту Rewards for Justice (Винагорода за справедливість, - ред.), яка пропонує грошову винагороду за інформацію про втручання у вибори CША. Згідно із повідомленнями у мережі, SMS відсилали з американських та українських номерів.

В декого надійність таких SMS викликла сумнів, оскільки тест повідомлень був написаний з одруківкою. “Держдеп США пропонує до $10 млн за інформацію о втручання у вибори США. Якщо ви володієте інформацією, звертайтеся”, - йшлось у повідомленні з посиланням на веб-сайт програми.

Голос Америки звернувся до Державного департаменту з проханням пояснити, хто і з якою метою відправляв повідомлення людям в Україні.

“Програма Державного департаменту Rewards for Justice (RFJ) рекламує пропозицію нагороди через SMS-повідомлення та безліч інших комунікаційних інструментів і технік. Наші SMS-повідомлення посилаються на офіційні сторінки програми в соціальних мережах, які доступні різними мовами. Це - всесвітня кампанія різними мовами”, - повідомили Голосу Америки в прес-службі Державного департаменту.

У відомстві також додали, що якщо в людей виникають сумніви щодо надійсності отриманих повідомлень, вони можуть перейти прямо за посиланням на сайт.

Водночас, ЗМІ повідомили про те, що SMS-повідомлення з аналогічним текстом отримували і в Росії.

Дивіться також: США пропонують винагороду до 10 мільйонів доларів за інформацію про втручання у вибори.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG