Спеціальні потреби

Блінкен: Росія мусить вжити заходів, щоб припинити кіберзлочини зі своєї території


Держсекретар США Ентоні Блінкен
Держсекретар США Ентоні Блінкен

Нещодавні кібернапади на трубопровід у США а також на міжнародну компанію - виробника м’яса, стали однією з причин, які спонукали до зустрічі президента США Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це держсекретар США Ентоні Блінкен сказав в інтерв‘ю Axios.

«Одна з причин, чому президент зустрічатиметься з президентом Путіним через тиждень, це не попри таку агресію та напади, а через них - щоб прямо і чітко сказати йому, чого він може очікувати від Сполучених Штатів, якщо стосовно нас триватимуть агресивні безвідповідальні дії», - заявив держсекретар, Він наголосив, що США вже обговорювали питання кібернападів з Росією.

«Серед іншого, ми бачимо, що в цих нападах задіяні кримінальні підприємства, - додав він. - а обов‘язком будь-якої країни, включаючи Росію, якщо кримінальні елементи діють з її території, проти будь-кого іншого, зробити все можливе, щоб це припинити, притягнути їх до правосуддя».

Блінкен, все ж підкреслив, що США хотіли б мати більш стабільні і прогнозовані відносини з Росією. Він навів питання стратегічної стабільності та контролю над озброєннями в якості сфер, де співпраця є можливою.

«Мусимо перевірити цю пропозицію і найкраще це зробити під час особистої зустрічі президентів», - наголосив головний дипломат США.

Якщо ж Росія продовжить «діяти агресивно та безвідповідально стосовно нас, або наших союзників чи партнерів, ми відповімо», додав посадовець.

Дивіться також: США пообіцяли очолити боротьбу проти загрози корупції у світі – коментарі оглядачів. Відео

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG