Спеціальні потреби

Влада США наглядатиме за розслідуванням вибуху прототипу ракети SpaceX


Вибух прототипу ракети SpaceX Starship SN9 в Бока Чіка, Техас, 2 лютого 2021 року
Вибух прототипу ракети SpaceX Starship SN9 в Бока Чіка, Техас, 2 лютого 2021 року

Федеральна авіаційна адміністрація США оголосила, що наглядатиме за розслідуванням обставин вибуху прототипу ракети SpaceX, що відбувся під час його приземлення у вівторок.

На відео, розміщеному SpaceX, видно вибух на 12 хвилині 50 секунді.

Цу вже вдруге тестовий запуск прототипу ракети SN9, розробленої в рамках програми з колонізації Марса, завершився вибухом. Як і під час попереднього тесту, проведеного в грудні, прототип ракети успішно злетів, але вибухнув під час посадки.

«Маємо ще трохи попрацювати над цією посадкою», - заявив в коментарі інженер SpaceX Джон Айнспрукер. «Ми провели це один успішний політ до точки апогею у 10 кілометрів, ми продемонстрували здатність перевести двигуни до приземлення ... маємо ще трохи попрацювати над цією посадкою», - сказав він.

«Хоча це був непілотований тестовий політ, розслідування встановить причину сьогоднішньої неполадки і можлвості подальшого посилення безпеки програми», - йдеться в заяві урядової установи.

Дивіться також: Чому інвестори зі США зацікавились українськими фінтехнологіями - розповідають фінансистки з України. Відео

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG