Спеціальні потреби

Ллойд Остін полетів на 15-те засідання групи допомоги Україні в форматі "Рамштайн"


Пріоритетом для України на новій зустрічі міжнародної Контактної групи з оборони залишатиметься посилення протиповітряної оборони країни, включаючи надання партнерами літаків. Фото: Очільник Пентагону Ллойд Остін
Пріоритетом для України на новій зустрічі міжнародної Контактної групи з оборони залишатиметься посилення протиповітряної оборони країни, включаючи надання партнерами літаків. Фото: Очільник Пентагону Ллойд Остін

Очільник Пентагону Ллойд Остін відбув до Німеччини, щоб особисто провести 15-те засідання Міжнародної контактної групи з оборонної допомоги Україні у вівторок.

"Я зустрінусь з партнерами по коаліції з близько 50 країн, щоб обговорити війну в Україні, безпекову допомогу та зміцнити нашу підтримку України в її боротьбі на захист власного суверенітету", - йдеться в дописі очільника оборонного відомства в Х (колишня Twitter).

Очікується, що засідання на базі в Рамштайні в Німеччині стане нагодою для першої особистої зустрічі Остіна з новопризначеним міністром оборони України Рустемом Умєровим.

11 вересня очільники оборонних відомств провели телефонну розмову, під час якої обговорили порядок денний засідання на базі в Рамштайні.

У розмові Остін поінформував Умєрова про зусилля США з надання допомоги Україні у сфері безпеки, а також обговорив з ним пріоритети підтримки безпосередніх потреб України на полі бою та вимог до військових можливостей у довгостроковій перспективі, йдеться в заяві Пентагону.

Умєров, своєю чергою, подякував Остіну за допомогу США і поінформував його про події на фронті.

"Провів предметну розмову з Ллойдом Остіном. Обговорили нагальні потреби України та майбутню зустріч у Рамштайні. Поінформував мого колегу про останні події на передовій. Вдячний США за підтримку і внесок у перемогу України", – написав Умєров у мережі Х (колишня Twitter).

Пріоритетом для України на новій зустрічі міжнародної Контактної групи з оборони залишатиметься посилення протиповітряної оборони країни, включаючи надання партнерами літаків. Також серед пріоритетів перебувають артилерія та боєприпаси до неї та бронетехніка усіх видів.

По це заявляв попередній очільник українського Міністерства оборони Олексій Резніков в серпні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG