Спеціальні потреби

Нові санкції Великої Британії обмежать військові поставки до РФ, зокрема з Білорусі та Ірану


Архівне фото ЗСУ - фрагмент дрона, який ЗСУ класифікує як іранський дрон "Шахед".
Архівне фото ЗСУ - фрагмент дрона, який ЗСУ класифікує як іранський дрон "Шахед".

Наймасштабніший пакет санкцій, покликаних обмежити доступ Росії до військового обладнання, затвердила Велика Британія у вівторок, повідомляє зовнішньополітичне відомство країни.

25 осіб та організацій підпали під нові санкції, включаючи три російські компанії-імпортери електроніки, виробники дронів з Ірану, компанії що підтримують російську агресію з таких країн як Білорусь, Туреччина, Дубаї, Словаччина та Швейцарія.

"Сьогоднішні визначні санкції і далі зменшать російський арсенал та обмежать мережу каналів постачання, що підтримують путінську оборонну індустрію, яка зараз переживає складнощі", - заявив секретар з закордонної політики Великої Британії Джеймс Клеверлі.

Іранський виробник дронів Paravar Pars, а також семеро з його посадовців з лютого перебувають під санкціями США, нагадує Reuters.

В статті використано матеріал Reuters.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG