Спеціальні потреби

В Німецькій розвідці не бачать "тріщин у режимі Путіна", а британське Міноборони каже про ймовірні сутички партизан з силами безпеки РФ


Фото для ілюстрації: російський прапор в Москві
Фото для ілюстрації: російський прапор в Москві

Режим російського президента Путіна не слабшає, заявив Бруно Каль, голова Розвідувальної служби Німеччини.

"Немає тріщин в системі Путіна", - наводить DW слова Каля з його виступу у Федеральній академії з безпекової політики в понеділок. Каль вказав на слабкість російських збройних сил, однак висловив переконання, що критика ведення війни в суспільстві не становить загрози режиму Путіна. "Він все ще спроможний вести довготривалу війну", - додав Каль.

Водночас в британському Міністерстві оборони заявляють про ймовірну діяльність партизан в Росії, які виступають проти режиму Путіна.

Після подій в Бєлгородській області Росії, британське Міноборони заявило, що "російські сили безпеки дуже ймовірно мали сутички з партизанами в щонайменше трьох місцях російської Бєлгородської області поблизу українського кордону".

"Росія все більше стикається з серйозними загрозами для безпеки в багатьох сферах у прикордонних регіонах, зазнає втрат бойових літаків, нападів із використанням саморобних вибухових пристроїв на залізничних коліях і тепер прямого нападу партизанів", - твітує відомство.

В своїй оцінці щодо російської війни в Україні від 23 травня, Міністерство оборони Великої Британії заявляє, що особи партизанів, які брали участь в сутичках на території Росії з 19 по 22 травня, залишаються невідомими, але "групи, що виступають проти російського режиму, взяли відповідальність".

22 травня представники легіону “Свобода Росії” заявили про “повернення додому для боротьби за свободу”. В оприлюдненому відеозверненні вони повідомили, що “звільнили” кілька населених пунктів Бєлгородської області і закликали мешканців прикордонних російських регіонів залишатися вдома, не чинити опір і підіймати прапори вільної Росії.

“Диктатурі Кремля вже час покласти край,” — йдеться у відео.

Форум

XS
SM
MD
LG