Спеціальні потреби

Боррель закликав ЄС обмежити імпорт індійського палива, зробленого з російської нафти


Фто: верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель
Фто: верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель

16 травня (Reuters) - Європейський Союз має обмежити здатність Індії продавати в Європу нафтопродукти, зроблені з російської нафти, включаючи дизельне пальне, заявив в інтерв'ю Financial Times верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель.

Минулого року Індія стала найбільшим покупцем російської нафти після повномасштабного вторгнення Москви в Україну 24 лютого 2022 року.

Доступ до дешевої російської нафти збільшив обсяги виробництва та прибутки на індійських нафтопереробних заводів і дозволив їм конкурувати на європейському ринку нафтопродуктів.

Боррель сказав виданню, що обговорить це питання з міністром закордонних справ Індії Субрахманьямом Джайшанкаром на зустрічі у вівторок.

«Якщо дизельне паливо чи бензин потрапляє в Європу... надходить з Індії та виробляється з російської нафти, це, безумовно, є обходом санкцій, і країни-члени повинні вжити заходів», — сказав головний дипломат ЄС.

«Те, що Індія купує російську нафту, це нормально... Але якщо вони використовують це, щоб стати центром переробки російської нафти, а побічні продукти продаються нам... ми повинні діяти», - сказав Боррель.

Індійські нафтопереробники, які раніше рідко купували російську нафту через високі транспортні витрати, в 2022/23 фінансовому році (квітень-березень) імпортували 970 000-981 000 барелів на добу, що становить більше п'ятої частини загального імпорту палива в країні.

Найбільший російський виробник нафти «Роснефть» (ROSN.MM) і провідний індійський нафтопереробник Indian Oil Corp (IOC.NS) також підписали угоду про суттєве збільшення та диверсифікацію сортів нафти, що постачаються до Індії.

Згідно з даними відстеження суден, Kpler, Reliance Industries (RELI.NS) і Nayara Energy були ключовими експортерами нафтопродуктів і покупцями російської нафти.

Негайної відповіді від компаній не було. До вторгнення Росії в Україну Індія зазвичай експортувала в Європу в середньому 154 000 барелів на день (барелів на добу) дизельного та авіаційного палива. Однак, дані Kpler показують, що обсяги зросли до 200 000 барелів на добу після того, як ЄС заборонив імпорт російських нафтопродуктів з 5 лютого цього року.

Введення заходів, щоб зупинити потік російської нафти, є в сфері компетенції урядів окремих країн, сказав Боррель FT, припускаючи, що ЄС може вжити заходів проти покупців індійських нафтопродуктів, яки, на його думку, походить з російської сирої нафти.

"Якщо вони можуть продавати, то значить хтось купує. І треба дивитися, хто купує", - сказав він.

Форум

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG