Спеціальні потреби

НАСА опублікувало нове вражаюче зображення Землі


Перше зображення Землі з  NOAA-21 VIIRS. NOAA STAR VIIRS SDR team.
Перше зображення Землі з  NOAA-21 VIIRS. NOAA STAR VIIRS SDR team.

Супутник НАСА та Національної служби США з супутникової інформації про навклишнє середовище опубілкувало перші знімки зроблені системою VIIRS, розміщеній на супутнику NOAA-21. Супутник запустили 10 листопада з космічної бази Ванденберг.

Зображення поєднує супутникові знімки землі, зроблені за добу з 5 на 6 грудня, повідомили в службі.

На фото, зокрема видно лазурові ділянки води в Карибському морі, які поширились поблизу узбережжя Куби та американської Флориди через фітопланктон.

Також, можна побачити дим від пожеж на полях на півночі Індії.

VIIRS, яку можна встановити на різних супутниках, надає важливу інформацію щодо навколишнього середовища, зокрема щодо стану криги, океанів, хмар, пилу, врожаю, стану океанів, зокрема щодо температури поверхні, що важлво для передбачення ураганів, повідомили в службі.

Найбільш важливими для спостережень є супутники, що рухаються від одного полюсу Землі до іншого, кажуть в Службі.

"Серед найважливіших - знімки над Аляскою, - каже проф. Каллурі. - Там, найкращі зображення надають супутники, які рухаються між полюсами".

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG