Спеціальні потреби

Байден все ще має позитивний тест на COVID і продовжує дистанційно працювати з резиденції Білого дому


Президент США Джо Байден
Президент США Джо Байден

Починаючи тиждень, президент США Джо Байден почувається добре, йдеться у оновленій щоденній довідці лікаря Байдена Кевіна О’Коннера, опублікованій Білим домом.

"Сьогодні вранці, як і можна було очікувати, його тест на антиген SARS-CoV-2 залишився позитивним, але президент почувається добре", - зауважив лікар. Як зазначалося раніше, Байден отримав позитивний результат тесту на COVID-19 наприкінці липня та мав легкі симптоми: нежить, втому та нечастий сухий кашель.

Наразі, згідно з лікарською довідкою, президент продовжуватиме ізолюватись. Він також продовжуватиме керувати справами з Представницької резиденції. "Президент, як і раніше, дуже сумлінно підходить до справи здоров’я своїх колег з Представницької резиденції, Білого дому, секретної служби та іншого персоналу, чиї обов’язки вимагають будь-якої (хоча соціально дистанційованої) близькості до нього", - йдеться в повідомленні.

Байден раніше описував перебіг своєї хвороби як легкий, з можливістю працювати, і пояснював це вакцинацією та іншими методами лікування.

XS
SM
MD
LG