Спеціальні потреби

В НАТО розпочались наймасштабніші навчання спецпризначенців


ген-майор США Девід Тейбор, командувач сил спецпризначень США в Європі, березень 2022 року
ген-майор США Девід Тейбор, командувач сил спецпризначень США в Європі, березень 2022 року

Найбільші навчання спецпризначенців країн-членів НАТО розпочались в понеділок в Європі, повідомило командування сил спецпризначення США в Європі.

В навчаннях візьмуть участь більше 3 300 учасників з 30 країн. Розмір навчань - вдвічі більший порівняно з попередніми роками.

Навчання відбудуться на південному заході Європи, в Балтійському та Чорноморському регіонах на територіях Польщі, Словаччини, Словенії, Румунії Болгарії, Хорватії, Естонії, Литви, Латвії, Німеччини, Греції, Угорщини, Чорногорії, Північної Македонії, вказали у відомстві.

"Елементи сил спецпризначень додають спроможності, технології та міць звичайним збройним силам по всій Європі", - вказав ген-майор США Девід Тейбор, командувач сил спецпризначень США в Європі.

"Trojan Footprint 22 посилює військову боєготовність, розвиває довіру і тривалі стосунки, які просувають мир та стабільність в Європі", - йдеться в заяві командування.

Ці навчання "продовжують демонструвати трансатлантичну соліданість і відданість безпеці країн-учасниць з оборони східного флангу НАТО", мовиться в заяві.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG