Спеціальні потреби

США відправляють до України бронетранспортери М113


M113 A2 Mk1
M113 A2 Mk1

США надішлють 200 бронетранспортерів Україні, повідомили раніше цього місяця в Білому домі. Ще 50 бронетранспортерів М113 планує надати Україні Данія, повідомило данське видання OLFI.

Губернатори американських штатів Індаіна, Міссурі, Північна Кароліна, Огайо та Західна Вірджинія оголосили, що надають Україні свої M113, пише видання Defense News. У виданні відзначають, що ці бронетранспортери, які Збройні сили США перестали закуповувати в 2006 році, можуть бути корисними для пересування в Україні навесні, коли ґрунт є вогким і потрібно пересуватись брудом. Видання Defense Blog інформує, що M113 були першими бронетранспортерами масового виробництва, що використовувались в Збройних силах США. Тепер їх в основному замінили машини Bradley.

Сухопутні сили США розмістили в соцмережах відео того, як військові навантажують бронетранспортери M113 для відправки в Україну.

Нацгвардія штату Індіана у відеоповідомленні заявляє - всі машити пройшли перевірку перед відправкою до України. "За короткий час ми зробили технічну перевірку, - говорить у відео представник Нацгвардії Індіани Джастін Манн, - і ми змогли підготували [машини] достроково за менш ніж п'ять днів".

Українські військові наразі проходять навчання з обслуговування бронетранспортерів M113 та систем радарів. Навчання відбувається поза територією України, сказали в Петагоні минулого тижня.

В статті використано інформацію Defense News, Defense Blog, OLFI

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG