Спеціальні потреби

Американські діти зможуть отримати вакцину вже в листопаді – Фаучі


Медичний радник Білого дому Ентоні Фаучі
Медичний радник Білого дому Ентоні Фаучі

Ентоні Фаучі в неділю заявив, що діти у США віком від 5 до 11 років зможуть отримати вакцину вже у перший чи другий тиждень листопада. Про це головний медичний радник Білого дому заявив в програмі каналу ABC «Цього тижня».

У п’ятницю компанія Pfizer оприлюднила дослідження, яке вказує на те, що вакцина їх виробництва має ефективність майже 91% проти коронавірусу для дітей віком від 5 до 11 років, пише видання The Hill. При чому ефективність вакцини проти нового штаму Дельти виявилась також як я проти оригінального штаму, якщо дітям дати дві дози у 10 мікрограм, з трьома тижнями перерви між дозами.

Пізніше у п’ятницю Адміністрація з контролю за харчами та ліками США (FDA) заявила, що користь від вакцини Pfizer перевищує ризики від щеплення. У вівторок FDA має провести обговорення, де буде вирішено, чи рекомендувати використання вакцини Pfizer для дітей.

У матеріалі використані джерела The Hill та ABC.

Читайте також: "Світові ЗМІ про Україну: фейкові довідки про щеплення, низький рівень вакцинації та найвищий рівень смертності від Ковід-19"

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG