Спеціальні потреби

США продовжуватимуть надавати допомогу Україні – посольство щодо прибуття вакцини від Moderna


Посольство США в Україні у день прибуття великої партії доз вакцини компанії Moderna від американського уряду відзначило, що Вашингтон і надалі надаватиме допомогу Києву.

«Раді оголосити про прибуття 2 000 040 доз вакцин від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna, наданих Україні через механізм COVAX. Сполучені Штати продовжуватимуть надавати допомогу Україні та робити все можливе, щоб побудувати світ, який буде безпечнішим та більш захищеним від загрози інфекційних хвороб», – повідомили американські дипломати у твітері.

Раніше сьогодні міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що Україна отримала 2 мільйони доз вакцини компанії Moderna від уряду США – в рамках глобальної ініціативи COVAX. За його словами, вакцина з цієї поставки призначена для щеплення організованих колективів та професійних груп із попередніх етапів вакцинації. Розвезення в регіони мали розпочати сьогодні, до середи вакцина очікується в кожній області.

Препарат Moderna є однією з вакцин від COVID-19, які Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила для екстреного застосування. Курс щеплення передбачає інтервал між двома дозами вакцини у 28 днів.

Вакцини виробництва компаній Pfizer та Moderna імовірно створюють імунітет, який триватиме роками і не потребуватиме щеплень-підсилювачів. Про це повідомляло видання The New York Times посилаючись на дослідження вчених оприлюднене 28 червня.

"Результати дослідження посилюють наявну доказову базу, що більшість людей щеплених mRNA вакцинами можливо не потребують щеплень-посилювачів, за умови, що вірус та його варіанти не надто еволюціонують у порівнянні із нинішніми формами - що не гарантовано. Люди. які відновились після Covid-19 до того, як отримали щеплення, можливо не потребуватимуть щеплень-посилювачів навіть якщо вірус значно зміниться", - писало видання.

В матеріалі використані джерела: The New York Times

Читайте також :"99,5% смертельних випадків від COVID-19 у США зараз стаються серед невакцинованих груп населення - Головний лікар США"

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG