Спеціальні потреби

Україна – ключовий партнер у Чорноморському регіоні – Крістіна Квін


Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін
Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін

«Вітання 32 країнам, які взяли участь у навчаннях Sea Breeze тут в Одесі. Sea Breeze це дуже важлива операція, тому що вона об’єднує країни, щоб допомогти захистити Чорне море. Україна є ключовим партнером у цьому регіоні, у регіоні Чорного моря», - йдеться у привітанні Тимчасової повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін з нагоди завершення навчань Sea Breeze, розміщеному на сторінці посольства у Фейсбук.

«Ми всі працювали з Україною цього тижня, щоб провести сумісні навчання та переконатися, що всі підготовлені. Це був чудовий тиждень і дякую всім, хто взяв участь», - сказала Квін.

У понеділок 28 червня у Чорному морі розпочалися організовані Україною та США військово-морські навчання «Сі Бриз 2021» (Sea Breeze) на тлі зростання напруженості між західними країнами та Росією.

Цього разу до українських та американських військових на період двох тижнів долучились представники інших 30 країн - загалом близько 5000 службовців і 32 кораблі та 40 літаків.

Українське військове відомство повідомило, що основною метою навчань «Сі Бриз» є «підвищення рівня сумісності підрозділів ВМС України та США і держав-партнерів НАТО під час виконання спільних завдань щодо підтримання морської регіональної безпеки та забезпечення миру і стабільності в Чорноморському регіоні».

Читайте також: "Україна і США почали з іншими країнами найбільші військові навчання у Чорному морі"

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG