Спеціальні потреби

Грузинська опозиція після кількох місяців бойкоту повертається в Парламент


Голова партії "Єдиний національний рух" Ніка Меліа
Голова партії "Єдиний національний рух" Ніка Меліа

Найбільша опозиційна партія Грузії «Єдиний національний рух» заявила в неділю, що повертається в парламент після семимісячного бойкоту.

«Ми прийняли рішення про припинення бойкоту ... Це вірне рішення, яке обов'язково призведе до зміни влади», - заявив голова партії Никанор Мелія, згідно російському інформагентству «Інтерфакс».

Раніше в травні Мелія був випущений з в'язниці, де він провів більше двох місяців за звинуваченнями в розпалюванні насильства в ході антиурядових протестів в 2019 році. За його словами, ці звинувачення були політично мотивовані.

Політична нестабільність в Грузії почалася після того, як опозиція відмовилася визнати результати парламентських виборів 31 жовтня, які, за її заявами, були нечесними.

У квітні за посередництва дипломатів ЄС було досягнуто згоди про припинення кризи. Воно передбачає звільнення людей, заарештованих у зв'язку з протестами в 2019 році, і проведення дострокових парламентських виборів у 2022 році, якщо правляча партія «Грузинська мрія» отримає менше 43 відсотків голосів на місцевих виборах в жовтні.

Читайте також: "Посольство США: Грузія зробила крок від демократії" "

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG