Спеціальні потреби

Папа Франциск провів службу у Вербну неділю з обмеженою кількістю відвідувачів


Папа Римський Франциск
Папа Римський Франциск

Папа Римський Франциск провів святкову службу з нагоди Вербної неділі 28 березня. За повідомленням новинної служби Ватикану, служба пройшла в Базиліці святого Петра з обмеженим доступом, але мільйони глядачів спостерігали за нею в прямому ефірі по телебаченню та радіо.

У своїй проповіді голова католицької церкви зосередився на періоді від Вербної неділі, коли, за християнським вченням, Ісус увійшов до Єрусалиму, до дня його страти.

«Ми чуємо натовп, який кричить «Осанна», а за кілька днів волає «Розіпніть його». Папа каже, що цей контраст відображає реальність, в якій люди захоплювалися Ісусом, але не дозволили собі бути ним здивованими. За його словами, два терміни фундаментально різняться: захват «може бути мирським», адже слідує власним вподобанням та очікуванням, тоді як подив залишається відкритим до дива інших і новизни, яку вони несуть, дозволяючи їм зрештою змінити наші уявлення та спосіб життя», – йдеться в повідомленні Ватикану.

Це другі великодні свята, які відбуватимуться в умовах пандемії коронавірусу.

20 лютого минулого року Італія підтвердила перший випадок COVID-19 у 38-річного чоловіка з Кодоньо. Цьогоріч Папа Римський Франциск і президент Італії Серджо Маттарелла відзначили роковини цієї дати, визначивши цю дату як Національний день співробітників охорони здоров’я як щорічний день вшанування лікарів, медсестер та інших медичних працівників.

XS
SM
MD
LG