Спеціальні потреби

Папа Франциск попередив про загрозу спроб організованих злочинців нажитись на пандемії COVID-19


Папа Франциск виступив проти організованої злочинності у неділю, попереджаючи, що "мафія" у всьому світі бере участь у зусиллях, щоб нажитися на продовженні пандемії COVID-19.

Як повідомило агентство Reuters, ці заяви прозвучали під час звернення з нагоди італійського Дня пам’яті жертв організованої злочинності.

"Мафія існує в різних частинах світу, і, скориставшись пандемією, вона збагачується за допомогою корупції", - сказав він, повідомляє Reuters.

"Сьогодні давайте згадаємо всіх жертв і відновимо нашу відданість боротьбі з мафію", - додав Папа.

Франциск зайняв жорстку позицію проти організованої злочинності і минулого року підтримав зусилля Ватикану, спрямовані на відокремлення християнських символів від організованих злочинних груп.

У грудні співробітники Інтерполу попередили, що члени організованих злочинних груп можуть намагатися викрасти партії вакцин проти COVID-19 або спробувати продати шахрайські вакцини на чорному ринку.

"Злочинні мережі також будуть націлені на нічого не підозрюючих представників громадськості за допомогою підроблених веб-сайтів та шахрайських методів лікування, що може становити значний ризик для їх здоров'я та навіть життя", - сказав у грудні Генеральний секретар агентства. «Це дуже важливо, щоб правоохоронці були максимально підготовлені до хвилі всіх видів злочинної діяльності, пов’язаної з вакциною COVID-19", - заявили в Інтерполі.

Читайте також :"Найбільший виробник вакцин у світі затримує поставки в низку країн"

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG