Спеціальні потреби

Байден може піти на компроміс щодо пакету економічної допомоги у зв’язку з пандемією – Білий дім


Biden Executive Orders Explainer
Biden Executive Orders Explainer

Президент США Джо Байден готовий розглянути можливість внесення змін, до певної міри, до запропонованого ним пакету допомоги у зв’язку з пандемією на суму 1,9 трильйонів доларів, щоб гроші надходили американцям, яким вони найбільше потрібні, , заявив економічний радник Білого дому у неділю.

Браян Діз, директор Національної економічної ради Байдена, заявив CNN, що пропозиція "відповідає економічній кризі, з якою ми стикаємося", але президент Демократичної партії розгляне нову пропозицію 10 сенаторів-республіканців щодо більш обмеженого пакету допомоги.

Діз заявив, що Байден "безкомпромісний, коли йдеться про швидкість, з якою нам потрібно діяти для вирішення цієї кризи", включаючи уповільнення економіки, мляве розповсюдження щеплень від коронавірусу по всій країні та стійке збільшення кількості загиблих від коронавірусу в США. Зараз, за даними Університету Джонса Гопкінса, вона становить понад 440 000.

Діз сказав, що основна увага повинна бути зосереджена на тому, "що нам потрібно зараз, щоб повернути цю економіку на правильний шлях".

Байден висловив свою готовність піти на компроміс з опозиційними республіканцями, але також заявив, що демократи просунуть свою версію пакету допомоги на голосуванні за партійною лінією в Конгресі.

На тлі дебатів у неділю вранці Байден заявив у Twitter, "Мільйони американців, не з власної вини, втратили гідність і повагу, пов'язані з роботою та зарплатою. Мій Американський план порятунку продовжить страхування на випадок безробіття, гарантуючи, що люди зможуть розраховувати на те, що чеки продовжуватимуть надходити піл час цієї кризи".

Байден хоче збільшити федеральну допомогу з безробіття з 300 до 400 доларів на тиждень на додаток до менш допомоги на рівні штатів та продовжити ці виплати з березня до вересня. Республіканський наполягають на виплатах у 300 доларів протягом невстановленого періоду.

Республіканські законодавці у листі до Байдена з проханням зустрітися з ним для обговорення їх плану, не визначили кінцеву суму. Але сенатор Білл Кассіді з Луїзіани сказав шоу "Fox News Sunday", що це коштуватиме близько 600 мільярдів доларів, що значно менше того, що Байден просить затвердити в Конгресі.

Байден хоче виплатити 1400 доларів мільйонам американців, крім тих хто заробляє найбільші суми, на додаток до 600 доларів, вже затверджених у пакеті допомоги на 900 мільярдів доларів, підписаному екс-президентом Дональдом Трампом наприкінці грудня.

Республіканці закликають до "більш цілеспрямованої допомоги ... тим сім'ям, які найбільше потребують допомоги".

Читайте також: "Побічні ефекти, алергія, довіра до вакцини з Китаю: лікарі відповідають на найпоширеніші запитання про щеплення від COVID-19"

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG