Спеціальні потреби

Байден підпише десяток виконавчих наказів в день інавгурації – голова адміністрації новообраного президента


Обраний президент США Джо Байден завершить напружений день інавгурації підписанням наказів, які мають закріпити нову політику адміністрації у сферах житлового будівництва, студентських позик, кліматичних змін та імміграції, заявив у суботу майбутній голова адміністрації президента Рон Клейн.

Байден, який ще під час передвиборчої кампанії обіцяв скасувати низку рішень свого попередника, вже в середу має підписати близько десяти наказів, заявив у повідомленні для ЗМІ керівник його апарату Клейн.

Серед перших наказів – повернення до Паризької кліматичної угоди, скасування заборони на приїзд до США для низки мусульманських країн. Байден в перший день в офісі також планує продовжити дозвіл на невиплату студентських боргів, припинити виселення за невиплату оренди та відібрання нерухомості за невиплату іпотеки, а також зробити обов’язковим носіння масок під час подорожей між штатами та в державних установах.

Всі згадані заходи були оголошені Байденом раніше. Більшість з них не вимагають затвердження Конгресом. Байден також оприлюднить довгоочікувану імміграційну ініціативу, яка забезпечить шлях до громадянства мільйонам іммігрантів без документів. Ця ініціатива повинна отримати підтримку Конгресу. Законодавці також повинні розглянути нещодавню пропозицію Байдена виділити 1,9 трильйонів доларів на вакцинацію від COVID та економічну допомогу у зв’язку з пандемією.

Решта обіцянок Байдена, за словами Кленйна, буде виконана протягом наступних 9 днів після інавгурації. Серед них – збільшення тестування на COVID-19 .

"Обраний президент Байден вступає на пост президента в момент глибокої кризи для нашої держави", - сказав Клейн. "Під час кампанії новообраний президент Байден пообіцяв негайно вжити заходів, щоб почати вирішувати ці кризи та почати відбудову".

Читайте також "Мерка Вашингтона заявила про "нову норму" заходів безпеки для міста після інавгурації Джо Байдена".

XS
SM
MD
LG