Спеціальні потреби

Голова ВООЗ: пандемія COVID-19 не буде останньою


Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я в неділю Тедрос Гебреєсус у своєму відео зверненні з нагоди першого Міжнародного дня епідеміологічної готовності сказав, що «історія показує, що це не буде нашою останньою пандемією, а епідемії – це факт життя».

Він заявив, що відповіді на ці спалахи були «небезпечно недалекоглядними», які полягали у витраті коштів на подолання існуючої проблеми без підготовки до наступної.

«З інвестиціями у здоров’я населення, які підтримуються всіма урядами, всім суспільством, з єдиним підходом до здоров’я, ми можемо переконатись, що наші діти та їх діти успадкують більш безпечний, більш стійкий та сталий світ».

Він долав, що пандемія продемонструвала тісний зв'язок між здоров’ям людей, тварин та планети. «Будь-які спроби покращити здоров’я людей приречені, якщо вони не вирішать питання зв’язку між людьми та тваринами, існуючу загрозу кліматичних змін, яка робить планету менш принадною для життя», - сказав голова ВООЗ.

Відповідно до даних Університету Джонса Гопкінса у США від коронавірусу померли майже 332 тисячі людей, понад 19 мільйонів перехворіли. У світі від коронавірусної інфекції померли майже мільйон вісімсот тисяч людей, заразились на COVID-19 понад 80 мільйонів.

Читайте також: «Початок перемоги над пандемією» - в Європі почалась скоординована кампанія з вакцинації від COVID-19»

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG