Спеціальні потреби

Конгрес США виділив 900 мільярдів доларів на підтримку економіки на тлі пандемії


Палата Представників та Сенат США проголосували за новий пакет підтримки американської економіки на тлі пандемії вартістю 900 мільярдів доларів. Конгрес також схвалив витратну частину бюджету уряду США на наступний рік на суму в 1,4 трильйони доларів, у якій, зокрема, передбачена і допомога Україні.

Пакет стимулювання економіки США зосереджений в першу чергу на фінансовій підтримці малого та середнього бізнесу, який постраждав від пандемії коронавірусу. Десятки мільярдів доларів виділили на закупівлю і розповсюдження вакцини усіма регіонами США та допомогу школам у відновленні навчального процесу.

Як компроміс, республіканці погодилися вилучити з законопроєкту позицію про юридичний захист підприємців від позовів у зв’язку з пандемією, а демократи відмовилися від вимоги надати допомогу органам влади штатів і на місцях.

Люди, які втратили роботу, отримають додатково по 300 доларів в місяць у виплатах з безробіття. А більшість американців одержать одноразову допомогу у сумі $600 на людину, включаючи дітей. Очікуються, президент підпише документ найближчими днями.

XS
SM
MD
LG