Спеціальні потреби

"Вартові" захищатимуть США у космосі - солдати Космічних військ отримали офіційну назву


Церемонія вступу солдатів у Космічні війська США
Церемонія вступу солдатів у Космічні війська США

Військові Космічних сил США отримали офіційну назву “вартові”. Про це рішення президента Трампа оголосив віце-президент США Майк Пенс.

“Для мене честь оголосити від імені президента США, що від сьогодні чоловіки і жінки Космічних сил США називатимуться вартовими”, - заявив Майк Пенс під час церемонії святкування першого року існування цього роду військ.

“Моряки, солдати, авіатори, морська піхота та вартові захищатимуть нашу країну в наступні покоління, - заявив віце-президент США. - Від імені вашого головнокомандувача, дозвольте мені побажати кожному з вас, вартові, продовжуйте впроваджувати бачення та місію Космічних сил США, яка полягає в тому, щоб Америка лишалась лідером у космосі, так само як ми вже є на землі, в морі і в повітрі”.

Після церемонії на Твітер-сторінці командування Космічних сил з'явилося повідомлення, що назву обирали із “сотень” пропозицій, і досліджували це питання у співраці з професіоналами та громадськістю.

“Ця назва відгукується з оригінальним мотивом Космічного командування військово-повітряних сил США від 1983 року, яке звучало “вартові високих кордонів”, - повідомляють у прес-релізі Космічні сили США.

Указ про створення Космічних сил США підписав 20 грудня 2019 року президент Дональд Трамп, таким чином створивши шосту гілку збройних сил США. Завдання цих військ - захищати американські об'єкти у космосі, від загроз із Землі.

В американському Конгресі законодавці від обох партій ініціювали ідею створення космічних військ від 2017 року.

Дивіться також: Байден заявив, що зробить кібербезпеку одним із пріоритетів його адміністрації

XS
SM
MD
LG