Спеціальні потреби

Демонстранти в Портленді підпалили будинок поліцейської профспілки


Влада міста Портленд кваліфікувала дії демонстрантів, які влаштували пожежу в будівлі поліцейської профспілки, як цивільні безлади.

Поліція заявила, що троє правоохоронців постраждали під час спроб відтіснити натовп з декількох сотень людей у будівлі Поліцейської асоціації Портленда. Двоє з постраждалих поліцейських були госпіталізовані.

Агресивні демонстрації в місті продовжилися всупереч очікуванням, що ситуація заспокоїться після того, як федеральні агенти залишили Портленд понад тиждень тому.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, раніше вдень і ввечері акції протесту проходили в декількох парках міста.

Учасники акції в одному з парків прийшли до будівлі поліцейської асоціації, яке знаходиться в 8 кілометрах на північ від будівлі федерального суду, яке раніше цього місяця стало об'єктом щонічного насильства. Поліцейська асоціація Портленда - це профспілка, що представляє членів міського відділку поліції.

Група демонстрантів увірвалася в будівлю, влаштувала пожежу. На відеозаписах, зроблених одним з журналістів, а також камерами спостереження, видно дим і полум'я всередині будівлі.

Поліцейські вишикувалися в шеренгу і використовували світлошумові гранати і димові шашки, щоб примусити демонстрантів відійти на кілька кварталів. Демонстранти знову зібрались в одному з місцевих парків, звідки їм наказали розійтись. Більшість людей розійшлися о другій годині ночі, повідомила поліція.

Акції на цьому тижні були значно меншими, ніж багатотисячні скупчення людей, які протягом двох тижні липня збиралися щовечора на знак протесту проти присутності федеральних правоохоронців, направлених адміністрацією Трампа для захисту будівлі федерального суду.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG