Спеціальні потреби

США вступили у нову фазу епідемії коронавірусу – експерти Білого дому


США вступили в нову фазу епідемії коронавірусу, коли інфекція стала «надзвичайно поширеною» як в сільській місцевості, так і в містах, заявили в неділю експерти Білого дому.

Кількість заражень на коронавірусну інфекцію продовжує рости в низці районів країни, і представники органів охорони здоров'я працюють з губернаторами над адаптацією заходів до умов кожного штату.

«Ми знаходимося в новій фазі, - заявила доктор Дебора Біркс. - Нинішня ситуація відрізняється від того, що ми мали в березні і квітні. Вірус надзвичайно поширився як в сільській місцевості, так і в містах», - продовжила вона.

«Я звертаюся до всіх жителів сільської місцевості: ви не маєте імунітету і не захищені від цього вірусу», - заявила Біркс, виступаючи в програмі «Положення в країні» на каналі CNN.

Координатор робочої групи Білого дому по боротьбі з коронавірусом, Біркс заявила, що люди, які живуть в сім'ях з кількох поколінь, повинні носити маски навіть удома, щоб захистити людей похилого віку або людей з супутніми захворюваннями.

Помічник міністра охорони здоров'я і соціальних служб адмірал Бретт Жируар знову підкреслив важливість носіння масок.

«Якщо ми цього не зробимо, чи не обмежимо скупчення людей в закритих просторах, вірус так і буде поширюватися», - заявив він, виступаючи в програмі« Зустріч з пресою »на каналі NBC. «Ми дуже стурбовані і це дуже серйозне питання», - додав він.

Майже 155 тисяч американців померли від коронавірусу. За даними Центру із контролю й запобігання захворюванням за попередню добу, 1 серпня, у країні виявили майже 59 тисяч нових випадків хвороби.

Біркс повідомила, що федеральна влада готує індивідуальні звіти по кожному штату, де досліджуються суспільні тенденції і дані лікарень. «Все відповідні заходи повинні підбиратися виключно індивідуально», - сказала вона.

Те, що вона побачила, за словами експертки під час її відвідувань 14 штатів, викликало у неї занепокоєння: «Коли я їздила по країні, то бачила, що вся Америка знаходиться в русі, - сказала Біркс. - Якщо ви вирішили поїхати у відпустку в небезпечне місце, то, повертаючись, вам потрібно захистити тих, у кого є супутні захворювання, припускаючи, що ви заражені».

За словами Жируар, носіння масок та уникання скупчень дає такий же результат як і жорсткий карантин.

XS
SM
MD
LG