Спеціальні потреби

Ставити школами ультиматум відкритися восени – "неправильний підхід" – медексперт


Директор Центру безпеки здоров'я в Школі громадського здоров’я Джона Гопкінса заявив у неділю, що погрози адміністрації Трампа поставити школам "ультиматум", щоб вони знову відкрилися восени на тлі пандемії коронавірусу - це "неправильний підхід".

Том Інглсбі сказав в програмі каналу Fox News, що він не погоджується з попередженнями президента Трампа та міністерки освіти Бетсі ДеВос про те, що школи, які не відкриються восени, можуть не отримати федерального фінансування.

"Я думаю, що ставити школам ультиматум відкритися - це неправильний підхід", - сказав він.

Натомість Інглсбі сказав, що "правильний шлях" буде надавати школам рекомендації та допомагати їм фінансуванням, як також заохочувати їх слідувати федеральним та штатним рекомендацям у сфері охорони здоровя.

Експерт із охорони здоров’я попередив, що досі існують «невизначеності» щодо того, як вірус може розповсюджуватися у школах, наголосивши, що експерти поки не знають усіх відповідей.

Разом з тим, Інглсбі визнав, що діти мають більш низький ризик мати тяжку форму хвороби, ніж дорослі. Втім, він не назвав цей ризик нульовим, оскільки кілька дітей у США померли від коронавірусу.

Він додав, що в школах інших країн випадків спалахів «порівняно мало», але вони все одно вони трапилися. Він також заявив, що більшість країн світу, які вирішили відкрити школи, мають зараз "набагато менші рівні розповсюдження", ніж США.

"Я думаю, що наші стремління однакові, всі дійсно хочуть, щоб школи відкривались з урахуванням безпеки, але вимагати цього за жорстким графіком…це здається мені неправильним підходом", - сказав він.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG