Спеціальні потреби

Карантин не причина припиняти вивчення англійської!


Так кажуть у посольстві США, пропонуючи українцям безплатні ресурси онлайн

“Альона, Ірина, Марина, Микола, Наталія, Ольга…”

Голова дипломатичного представництва США в Україні Крістіна Квін називає імена українських школярів - випускників програми з вивчення англійської мови. Програма зветься «Доступ», і її фінансує уряд Сполучених Штатів. Два роки діти із соціально вразливих родин з різних міст України безплатно вчили англійську із носіями мови. І ось тепер отримують сертифікати.

Цей випуск «Доступу» - особливий. Бо через карантин останні місяці вчитися довелось онлайн.

Тім Коллінз
Тім Коллінз

Як розповів регіональний менеджер з вивчення англійської мови посольства США в Україні Тім Коллінз, «Програма “Доступ” перейшла повністю в онлайн, як тільки школи в Україні закрилися на карантин. І тоді ми забезпечили студентів комп’ютерною технікою та провели тренінги з нашими викладачами, як вести заняття дистанційно».

Випускна церемонія епохи карантину виглядає незвично. Сертифікати вручають електронною поштою, привітання відбуваються дистанційно через веб-камеру, батьки спостерігають за урочистостями з домашніх комп’ютерів. Головне, однак, що знання, отримані дітьми, не віртуальні, а справжні.

Як каже Тім Коллінз, «Ви можете досягти того самого результату в процесі навчання онлайн, як і навчаючись в аудиторії. Ви просто досягнете цього в інший спосіб».

Коллінз відповідає в американському посольстві у Києві за програми вивчення англійської. Зараз він у США. Евакуйований, як і решта персоналу посольства. Тім каже, що карантин не причина припиняти навчання. І радить усім охочим сайт Держдепартаменту americanenglish.state.gov Там є курси англійської абсолютно безплатні, і на будь-який смак: для журналістів, освітян, айтішників, технарів.

Що ж до випускників програми «Доступ», то перед ними відкриваються двері до нових можливостей: опанувавши англійську, тепер вони зможуть подаватися на участь в інших програмах посольства США.

Дивіться також: Церемонії натуралізації нових громадян США у час пандемії Covid-19. Відео

Церемонії натуралізації нових громадян США у час пандемії Covid-19. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG