Спеціальні потреби

В Україні антирекорд за кількістю шпиталізованих з COVID


Антирекорд шпиталізованих за добу відзначений в Україні. З коронавірусною хворобою до лікарень потрапили 237 громадян, і це найбільша кількість за весь час розвитку пандемії в Україні.

Про це повідомив на брифінгу в суботу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Що ж до кількості нових випадків, то цей показник тримається на рівні попередніх днів: за минулу добу зафіксовано 917 захворювань на коронавірусну інфекцію.

При цьому найбільшу кількість підтверджених випадків, як і раніше, виявлено на заході України: у Львівській, Рівненській і Закарпатській областях.

У тому, що епідемія COVID-19 набирає обертів в Україні, урядовці продовжують звинувачувати громадян. Мовляв, люди розслабились через пом'якшення карантину і нехтують правилами, що їх рекомендують лікарі. Під час брифінгу в суботу міністр Степанов знову на цьому наголосив, порівнявши українців з більш дисциплінованими, на його думку, мешканцями країн Євросоюзу. Мовляв, у європейських країнах кількість заражень знизилась саме завдяки дотриманню громадянами встановлених вимог.

Як сказав Степанов, "у більшості європейських країн... люди суворо дотримуються правил, які встановлені... А по-друге, там достатньо суворо контролюється дотримання цих правил".

Привітавши українців з Днем Конституції, Степанов закликав відзначити це свято, суворо дотримуючись епідеміологічних рекомендацій.

МОЗ рекомендує, зокрема, відвідуючи пляжі, дотримуватися соціальної дистанції, а в разі великого скупчення людей біля водойм вдягати маску. Очільник Мінохорони здоров’я повідомив також, що дитячі літні табори, які мали запрацювати з 1 липня, залишаться закритими принаймні до кінця липня.

А тим часом різке зростання кількості хворих на COVID-19 відзначають в окупованому Криму. Якщо в попередню добу 26 червня захворіли 2 людей, то 27 червня – 35. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук глава окупаційної влади півострова Сергій Аксенов.

XS
SM
MD
LG