Спеціальні потреби

Штати Меріленд та Вірджинія наказали своїм мешканцям не виходити з дому


Починаючи з 8 години вечора за місцевим часом у Меріленді та негайно у Вірджинії, мешканцям штатів можна виходити з дому лише за харчами та у невідкладних випадках.

Як і раніше, всі неістотні бізнеси мають залишатись закритими, істотні бізнеси повинні зменшити обсяги своєї діяльності та дозволити якомога більшій кількості працівників працювати з дому.

«На жаль ми лише на початку кризи, і все стане набагато гірше перед тим, як настане покращення», – сказав губернатор Меріленду Леррі Гоган. У додаток, мешканці, які були за межами штату протягом останніх 14 днів, повинні самоізолюватись на період двох тижнів. Через два тижні, наголосив Гоган, ситуація в Меріленді, Вірджинії та Окрузі Колумбія може бути такою ж, як і в штаті Нью-Йорку, Нью-Джерзі та Коннектикут, де зафіксовано більше половини загальної кількості заражених коронавірусом по країні, а кількість померлих становить понад тисячу.

Попри попередження, каже Гоган, люди ігнорували його накази та розпорядження протягом понад трьох тижнів. Ці особи, наголошує він, піддають небезпеці себе та своїх співвітчизників.

«Ми більше не просимо мерілендців залишатися вдома, ми їм наказуємо!» – наголосив губернатор. Порушники наказу будуть визнаними винними у проступку. Гоган наголосив, що мешканці не увязнені по домівках, але повинні використовувати здоровий глузд. Пробіжки, прогулянки, велосипедна їзда дозволяються, але зібрання в парках чи походи в крамниці за, скажімо, меблями – ні.

Він разом з тим визнає, що це рішення буде нищівним для бюджету штату.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG