Спеціальні потреби

Джон Болтон уклав угоду про видання книги - джерела


Колишній радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Джон Болтон уклав угоду з видавництвом Simon & Schuster про видання книги. Про це повідомили три представника видавництва, знайомі з ходом переговорів.

Представники видавництва виступали на умовах анонімності, оскільки не були уповноважені публічно обговорювати угоду. Двоє з них повідомили, що сума угоди склала близько 2 мільйонів доларів.

Болтона представляє агентство Javelin, в число клієнтів якого входили колишній директор ФБР Джеймс Комі і анонімний співробітник адміністрації Трампа, чия книга «Попередження» («A Warning») виходить з друку 19 листопада. Офіційні особи не уточнюють назву та дату виходу книги Болтона. Видавництво Simon & Schuster та агентство Javelin на прохання прокоментувати цю інформацію не відповіли. У 2007 році видавництво Simon & Schuster опублікувало книгу Болтона «Капітуляція - не варіант. Захист Америки в ООН і за кордоном» («Surrender is Not an Option: Defending America at the United Nations and Abroad»).

Ім’я Болтона останнім часом часто згадується під час слухань в Конгресі в рамках процедури імпічменту. У стенограмі інтерв’ю за закритими дверима, опублікованій у п’ятницю, колишній чиновник національної безпеки розповів, як Болтон "відразу напружився", коли посол Гордон Сондленд "несподівано сказав", що він домовився з виконуючим обов’язки голови апарату білого дому Міком Малвейні – українці проведуть розслідування в обмін на запрошення нового президента до Овального кабінету.

Сам Болтон відповідатимемо на питання конгресменів лишу тому випадку, якщо про це буде відповідне рішення суду, заявляє його адвокат Чарльз Купер.

Дивіться також: Як бідні американці платять здоров'ям: побічні ефекти індустріальної ери у США. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG