Спеціальні потреби

Сенатор Рубіо закликає до голосування за законопроект про введення нових санкцій проти Росії


Сенатор-республіканець Марко Рубіо закликав проголосувати за законопроект DETER, який передбачає введення нових санкцій, якщо американська розвідка дійде висновку, що Росія втрутилась в американські вибори. Законопроект був розроблений республіканцем Рубіо з його колегою від демократичної партії сенатором Крисом ван Голленом і представлений ще в січні цього року.

«Ми думаємо, не має сумніву у тому, що вони (росіяни – ред. ГА) втрутились та будуть втручатися у вибори у майбутньому», - сказав Марко Рубіо в програмі каналу CNN «Стан нації».

«Якщо ми приймемо цей законопроект, і директор національної розвідки скаже, що вони втрутились у вибори 2018 року, проти них будуть введені жорсткі санкції. Путін повинен знати перед тим, як це робити, яку він заплатить ціну», - сказав сенатор.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG