Спеціальні потреби

Джилл Стайн звернеться до федерального суду з вимогою перерахунку голосів у Пенсильванії


Лідер Партії зелених США Джилл Стайн у понеділок подасть позов до федерального суду з вимогою перерахунку бюлетенів з президентських виборів у штаті Пенсильванія. Раніше місцевий суд постановив, аби партія внесла 1 мільйон доларів застави для початку процесу перерахунку. Стайн вважає сплату такої суми безпідставною вимогою. У Пенсильванії переміг Дональд Трамп з відривом менше 50 тисяч голосів.

На вимогу зелених перерахунок уже триває у штаті Вісконсин, де Трамп випереджає Клінтон на 20 тисяч голосів. Наступного тижня, можливо, повторно рахуватимуть бюлетені і у штаті Мічиган. Там відрив Трампа від Клінтон мінімальний, близько 10-ти тисяч голосів.

Обраний президент Трамп назвав зусилля Стайн «шахрайством» і доручив адвокатам у всіх трьох штатах перешкодити її спробам.
Сама Стайн навряд чи отримає якусь вигоду від перерахунку, оскільки набрала близько одного відсотка голосів виборців. Вона зібрала близько 7 мільйонів доларів, необхідних для проведення перерахунку та оплати інших витрат. У заяві на сайті Стайн йдеться, що перерахунок робиться не для того, щоб допомогти Клінтон. Йдеться «про захист нашої демократії», наголошується в заяві.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG