Спеціальні потреби

Керрі назвав Монголію оазисом демократії


Держсекретар США Джон Керрі прибув до Пекіна після візиту в Монголію. Незважаючи на те, що глава американської дипломатії робить численні закордонні турне, в Монголії він побував вперше. Кері назвав цю затиснену між Росію та Китаєм, двома автократичними режимами країну, оазисом демократії.

США встановили дипломатичні відносини з Монголією в 1987 году. Вашінгтон підтримує політичний та економічний розвиток Монголії, яка також підтримує добрі стосунки зі своїми гігантськими сусідами. Однак стан демократії і прав людини в Монголії викликає деякі питання. Звіт Держдепартаменту про ситуацію з правами людини вказує на наявність в Монголії «розпливчастих законів і недостатню прозорість в законодавчих, виконавчих і судових процесах», яка «негативно позначається на ефективності уряду, підриває довіру суспільства і створює ґрунт для корупції ».

Перебуваючи в Монголії, Керрі дав старт новому проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), який спрямований на «підвищення участі громадян в демократичному, політичному процесі і підвищення якості державного управління», повідомили в Держдепартаменті.

Ключовим моментом візиту Керрі стало його поява на традиційних монгольських змаганнях Надом, які включають скачки, боротьбу і стрільбу з лука. Поява держсекретаря США на святі було направлено на розвиток культурних зв'язків з Монголією. Керрі спробував свої сили у стрільбі з лука та поговорив з переможцем змагань по боротьбі, після чого попрямував до Китаю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG