Спеціальні потреби

На з’ясування причин катастрофи в Ростові Боїнга FlyDubai може піти місяць


У катастрофі загинуло 62 особи, серед них – 8 українців.

Почалась розшифровка бортових самописців Боїнга авіаліній FlyDubai, який зазнав катастрофи у Ростові-на-Дону. У Москву були направлені записи з кабіни пілота та дані про проходження рейсу. Як повідомляє Міжурядовий Авіаційний Комітет, самописці значно пошкоджені. На їх розшифрування може піти місяць. Літак розбився в аеропорту Ростова-на-Дону під час другої спроби сісти. Всі 62 особи на борту загинуло, серед них – за даними МЗС України, 8 українців. Розслідування катастрофи будуть здійснювати російські слідчі, разом зі США як країною-виробником літака, та ОАЕ, де базована авіакомпанія ФлайДубай.

Представник FlyDubai Гейт аль-Гейт на прес-конференції в Дубаї в неділю заявив: «Ми довіряємо російській владі, які здатні підтримувати місцеві умови для польотів».

«Аеропорт був відкритий. За твердженням влади, там були досить хороші умови для управління і для посадки. Погодні умови були досить хороші для польоту», - додав він.

Незалежний базований у США Фонд безпеки повітряного руху каже, що в аеропорту був потужний вітер, його швидкість сягала 43 кілометрів на годину з поривами швидкістю 69 кілометрів на годину. Втім, додають фахівці, видимість була задовільна.
Міністр транспорту Росії Максим Соколов повідомив, що аеропорт відновить роботу вранці в понеділок.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG