Спеціальні потреби

У Сербії за звинуваченнями у корупції арештовано 80 екс-посадовців


У Сербії арештовано 80 колишніх високопосадовців за звинуваченнями у корупції, у тому числі зловживанні владою, відмиванні грошей, підробці документів, видачі фальшованих ліцензій, хабарництві. Більшість зі звинувачених колишніх чиновників належать до опозиційних партій.

Міністр внутрішніх справ Небойса Стефанович каже, що злочинні дії арештованих коштували країні понад 100 мільйонів доларів. Мінінстверство внцтрішніх справ оприлюднило звіт з іменами всіх арештованих і переліком всіх звинувачень проти них.

Опозиція каже - переслідування мають політичний характер. Серед затриманих – колишній міністр сільського господарства Слободан Мілосавлевич та екс-директор Антикорупційного агентства Зорана Маркович. Уряд Сербії діє у рамках вимог Європейського Союзу викорінити в країні корупцію та організовану злочинність.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG