Спеціальні потреби

Кліматична угода – шанс врятувати планету – Обама


Угода відкриває можливості для інвесторів та новаторів у галузі чистої енергії, додав, виступаючи в Білому Домі, президент США.

Кліматичну угоду, підписану на саміті у Парижі, президент Обама назвав потужним пактом, якого потребував увесь світ, щоб подолати загрозу, яка постала перед усім світом. Обама зауважив, що лідерам майже 200 країн вдалось досягти найбільш амбітної угоди за всю історію боротьби з кліматичними змінами.

«Ця угода є підтвердженням того, що світ націлений на майбутнє з низьким рівнем викидів вуглецю. Ця угода відкриває величезні можливості для інвесторів, новаторів у галузі чистої енергії», - сказав, виступаючи в Білому Домі, Барак Обама.

Угода встановлює мету - обмежити підвищення глобальної температури двома градусами за Цельсієм. Відповідно до цієї угоди всі країни-учасники будуть повідомляти про своїх показники щодо змін клімату кожні п'ять років, починаючи з 2020 року. Угода створює прозору систему, в рамках якої країни не тільки будуть розкривати інформацію про викиди вуглецю, але також про джерела цих викидів і своїх діях по зниженню парникових газів.

XS
SM
MD
LG