Спеціальні потреби

Volkswagen за порушення законів США заплатить 18 млрд доларів штрафу


У США Агентство з охорони навколишнього середовища розпорядилось відкликати 482 тисячі автомобілів Volkswagen за навмисне порушення законів про чистоту повітря. Йдеться про автомобілі з дизельним двигуном 2009-2015 років випуску.

За повідомленням агентства, німецька компанія Volkswagen встановлювала у свої автомобілі програмне забезпечення, яке регулювало роботу очисних систем машини. І як виявили американські фахівці, ці очисні системи працювали на повну потужність лише під час перевірки на відповідність авто екологічним нормам країни. При звичайному водінні – вони не працювали взагалі. За даними агентства, в результаті викиди шкідливих речовин в повітря перевищував норму в 10-40 разів.

Тепер автовиробнику світить штраф у сумі щонайменше 18 мільярдів доларів та витрати на ремонт принаймні півмільйона автівок. Компанія Volkswagen повідомила, що повністю співпрацює зі слідством.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG