Спеціальні потреби

Журналіст Аль-Джазіри вимагає від президента Єгипту помилування для нього та його колег


greste
greste

Австралійський журналіст Аль Джазіри Пітер Ґрест попросив президента Єгипту помилувати його та ще двох колег, засуджених до трьох років ув’язнення за підтримку тероризму. Ґрест назвав рішення політично мотивованим.

«Настав час для президента Сіссі зробити те, що від обіцяв від самого початку процесу – помилувати нас, якщо нас визнають винними. Це неправильно, всі це розуміють. Ми будемо використовувати всі методи, які маємо – юридичні, політичні, дипломатичні, громадський тиск», - сказав на прес-конференції Ґрест.

Ґреста, громадянина Канади Мохамеда Фахмі та єгиптянина Бахера Мохамеда визнали винними у підтримці забороненого у країні Мусульманського братерства. Ґрест каже, що справа проти нього та його колег є абсолютно безпідставною, а звинувачення не представило ніяких доказів у підтвердження висунутих проти них звинувачень. Пітер Ґрест знаходиться в Австралії у той час, як його колеги перебувають у в’язниці у Єгипті. Питання екстрадиції Ґреста не вирішено. Сполучені Штат та ряд інших країн неодноразово заявляли, що Єгипет утримує журналістів безпідставно.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG