Спеціальні потреби

Генерал США Джозеф Вотел закликає відповісти на «гібридну війну Росії»


Генерал Джозеф Вотел на форумі з безпеки у м.Аспен, штат Колорадо. 2015 рік
Генерал Джозеф Вотел на форумі з безпеки у м.Аспен, штат Колорадо. 2015 рік

«Гібридна війна, яку використовує Росія у Криму та східній Україні повинна отримати відповідь», - цитує генерала сайт Пентагону.

Головний командувач сухопутних військ США генерал Джозеф Вотел заявив про необхідність протистояти російській агресії в Україні. Про це він сказав під час форуму з безпеки, що пройшов у місті Аспен, штат Колорадо, 24 липня.

«Гібридна війна, яку використовує Росія у Криму та Східній Україні повинна отримати відповідь», - цитує генерала сайт Міністерства оборони США.

«Росія використовує інформаційні операції, військові можливості, вони використовують етнічних росіян в деяких з цих (сусідніх – ред.) країн в якості сурогатів," - зазначив генерал.

За його словами, застосування Росією традиційних та нетрадиційних сил, використання урядом військових та невійськових можливостей, виводять російську проблему за межі простих військових рішень. Росіяни, каже генерал Вотел, втілюють ідею примусу та тиску на сусідів, щоб досягти своїх особливих цілей.

Мета росіян – створити ситуацію, в якій НАТО не зможе розвиватися, - каже головний командувач сухопутних військ США.

«Російський лідер намагається створити вздовж свого кордону заморожені конфлікти та проблеми, які важко розв’язати. Таким чином він створює патову ситуацію», - зазначив генерал США.

Генерал Вотел займає також посаду командувача спеціальних операцій США. Він назвав гібридну війну Росії нетрадиційною, а відтак, компетенцією командування спеціальних операцій. За його словами, командування співпрацює з союзниками та партнерами НАТО, щоб розвинути свої можливості у напрямку протидії гібридним війнам.

Дивіться також: Обама - в Африці, досягнень поки небагато - оглядачі.

Обама їде у Африку, але досягнень там має небагато - оглядачі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:24 0:00

  • 16x9 Image

    Ірина Матвійчук

    Журналістка, репортерка, редакторка вебсайту. Цікавлюсь соціальними темами та історією. Для потенційних сюжетів завжди шукаю захопливі історії про українців у США, маловідомі сторінки історії, про неймовірні долі людей та бізнесів. Приєдналася до команди Української служби Голосу Америки у 2014 році. Перед тим працювала в журналі National Geographic та на "Радіо Свобода". Люблю читати книжки, створила у США книжковий клуб Books-R-Us Ukrainian. Із задоволенням подорожую в країни/регіони, які є непопулярними для туристів. Одружена, маю доньку.  

XS
SM
MD
LG