Спеціальні потреби

Гурт Сухопутних військ США виступив з концертом у Києві


У Києві змагалися оркестри США та України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

У Києві змагалися оркестри США та України. Відео

Разом з американським військовим гуртом на сцену вийшов Національний президентський оркестр України.

До Києва цього тижня завітав музичний гурт Сухопутних військ Сполучених Штатів у Європі. Ансамбль має сотні виступів щороку, але до української столиці приїхав вперше. Єдиний концерт в Києві пройшов напередодні дня Незалежності США. У якості спеціальних гостей разом з американським військовим гуртом на сцену вийшов Національний президентський оркестр України.

Літній майданчик Маріїнського парку. Яблуку ніде впасти. Люди в очікуванні музичного двобою – гурт американської армії проти оркестру президента України. Хтось чекає змагання музикантів двох країн, хтось бачить у спільному виступі гарний знак.

Першим на сцену піднімається український колектив. У репертуарі – класика та сучасні обробки відомих мелодій. Американці роблять ставку на сучасні рок та поп-хіти. Публіка на ура сприймає пісні Bon Jovi, Aerosmith та Кеті Перрі. Публіка заводиться з перших хвилин виступу. Але самі музиканти кажуть – це не змагання. Радше знак дружби двох країн.

“Наше постійне місце дислокації – в Німеччині. Ми весь час подорожуємо і виступаємо на концертних майданчиках Європи. В Києві ми поки що не були, але дуже прагнули відвідати. Ми хочемо, щоб українці бачили в нас друзів і партнерів. І наш виступ в українській столиці і буде свідченням наших добрих стосунків». – говорить керівник музичного гурту Сухопутних військ США у Європі Аарон Моріс.

Серед глядачів немало українських військових, які нині відпочивають після ротації. За виступом земляків слідкує і американський посол. Він у незвичному для дипломата вбранні – шортах. Джеффрі Пайєтт радіє, що вдалося зробити справжнє свято:

“Вони просто фантастичні і підготували чудове шоу. Прекрасна погода і я тішуся, що прийшло дуже багато публіки з дітьми. Так що переможцем насправді будуть кияни».

Глядачі довго не відпускають музикантів. Втомлені воєнними зведеннями зі Сходу та політикою, люди скучили за позитивними емоціями.

XS
SM
MD
LG