Спеціальні потреби

Ми повинні збільшити ціну, яку Росія платить через агресію в Україні – Ентоні Блінкен


Ентоні Блінкен, заступник Державного секретаря США
Ентоні Блінкен, заступник Державного секретаря США

Виступаючи в Атлантичній раді у Вашингтоні Блінкен зазначив: «Криза, з якою ми зараз зіштовхнулись, виходить за межі України і навіть Європи.

Криза в Україні означає кризу в Європі, - заявив заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен.

Виступаючи в Атлантичній раді у Вашингтоні він зазначив: «Криза, з якою ми зараз зіштовхнулись, виходить за межі України і навіть Європи. У той момент, коли Росія і сепаратисти, яким вона допомагає, напали на схід України, вони не просто порушили межі однієї країни. Вони загрожують принципам, на яких засноване трансатлантичне партнерство, від них залежить той міжнародний порядок, який ми всі вибудовували».

Блінкен озвучив ті принципи, на які, за його словами, посягає Росія. Йдеться зокрема, про неможливість змінювати кордони, неможливість посягати на територіальну цілісність держави за допомогою сили, порушувати право громадян визначати майбутнє своєї країни і шлях, яким вона рухається.

Всіх членів міжнародної спільноти об’єднують спільні правила, а ті, хто не відповідають взятим на себе твердим зобов'язанням, мають платити ціну, - розповів Ентоні Блінкен.

«Ми дбаємо про те, щоб допомогти європейській країні втілити її демократичні сподівання. … Якщо в цій країні немає миру, то, у такому собі фундаментальному сенсі, його немає і в Європі», - сказав американський викопосадовець.

«Нагально необхідно, на нашу думку, продовжувати діяти єдиним фронтом. – Наголошує заступник Держсекретаря США. - Утверджуючи ці принципи, припинити конфлікт мирним шляхом, відновити суверенітет і територіальну цілісність України. І найкращий спосіб це зробити це - повне і всебічне дотримання Мінських угод».

Найважливішим пунктом у Мінських угодах Блінкен назвав відновлення міжнародних кордонів України. «До тих пір, поки це не буде зроблено, кризу не подолати, бо у Росії лишатиметься можливість на свій розсуд перекидати війська і зброю через український кордон».

Поки українські кордони цілком не відновляться, каже політик, міжнародна спільнота має продовжувати тиснути на Росію та підтримувати Україну. «Ми повинні збільшити ту ціну, яку вона (Росія – ред.) платить», - заявив заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG