Спеціальні потреби

Кремль затримав чеченців, бо росіяни у таке повірять - Захід про підозрюваних у вбивстві Нємцова


Те, що за підозрою у вбивстві Нємцова затримали чеченців, може свідчити про те, що Кремль взявся за використання характерних для Росії упереджень, з метою приховати справжні обставини вбивства та його виконавців. На це звертають увагу західні журналісти та політологи, коментуючи оприлюднену російським виданням "Коммерсантъ" інформацію про затримання підозрюваних у вбивстві Нємцова - Анзора Губашева та Заура Дадаєва.

"Ніхто на Заході не повірить, що Нємцова вбили чеченці, але більшості у Росії це байдуже", - пише експерт центру Карнегі Балаш Ярабік .

"Чи стане обвинувачення підозрюваних з Кавказу підставою для наступних дій у регіоні, чи це просто спроба використати вже знайомий Кремлю мотив?", - питає у Twitter Джим Голдґеєр, декан Шкоди дипломатичної служби Американського університету (Вашингтон).

"Заарештували двох чоловіків за вбивство Нємцова. У чомусь вони точно винні", - кепкує Ян Бреммер з аналітичного центру "Євразія Груп".

Між тим донька Бориса Нємцова, Жанна розповіла в інтерв'ю американському каналу Сі-Ен-Ен, що не довіряє офіційному розслідуванню вбивства батька.

​Вона також заявила, що затримання підозрюваних з Кавказу було "передбачуваним".

Дивіться також : Доля Криму - військова база, тому витискають усіх нелояльних - експерт

Доля Криму - військова база, тому витискають усіх нелояльних - експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:18 0:00
XS
SM
MD
LG