Спеціальні потреби

США можуть перекинути більше техніки до Східної Європи - командувач армії США у Європі


Чи відправиться американська зброя до Східної Європи?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Чи відправиться американська зброя до Східної Європи?

Військовими навчаннями "Atlantic Resolve" у Латвії США сьогодні розпочали серію спільних тренувань з військами країн Східної Європи. Завданням навчань є демонстрація відданості США своїм зобов’язанням у рамках Альянсу щодо захисту країн членів НАТО.

Міністр закордонних справ Латвії вітаючи початок навчань заявив, що співпраця з силами США та Нато є сигналом Росії , що країни Альянсу працюють як одна команда і готові до викликів у тому числі військового характеру.

Разом з солдатами до Латвії прибули 50 одиниць важкої військової техніки.

Командувач Американськими силами у Європі генерал Бен Ходжес розповів, що у зв’язку з скороченням сил США у Європі, США розглядають можливість перекинути частину своїх сил у країни Східної Європи.

"Минулого року було ухвалене рішення залишити техніку у Європі, це більше 200 одиниць техніки у тому числі танків. Рішення про те де вони будуть розміщуватись поки не ухвалене. Частина техніки залишиться на американській базі у Німеччині. Але ми розглядаємо варіанти розмістити частину з них у Латвії, Литві, Естонії, Румунії,Болгарії", - відзначив Ходжес.

Дивіться також : Прогнози 2015 : Єдина гарантія проти Путіна - це бази НАТО

Прогнози 2015 : Єдина гарантія проти Путіна - це бази НАТО
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

XS
SM
MD
LG