Спеціальні потреби

Змінити ставлення церкви до геїв пропонує Ватикан


Папа Франциск на синоді єпископів присвяченому родині

У Ватикані вважають, що гомосексуалісти мають "дари та якості", які можуть запропонувати християнській спільноті, а церкві варто зайнятись пошуком "братського простору" для гомосексуалістів, не ставлячи при цьому під сумнів католицьку доктрину щодо родини та подружнього життя. Відповідно до повідомлення інформаційної агенції "Рейтерс", про це йдеться у документі підготовленому за результатами першого тижня асамблеї 200 єпископів, присвяченій питанням родини.

Текст документу не містить жодних натяків на будь-які зміни щодо засудження гомосексуалізму з боку католицької церкви, або несприйняття нею одностатевих шлюбів. Між тим, документ відрізняється використанням менш осудливих та більш співчутливих термінів, у порівнянні із попередніми заявами Ватикану.

Документ має стати основою для дискусії, яка відбудеться протягом другого, останнього, тижня синоду католицьких єпископів, скликаного Папою Франциском. Він також послужить предметом дискусії серед католиків напередодні наступного синоду, який призначено на 2015-й рік.

"Гомосексуалісти мають дари та якості, які можуть запропонувати християнам : чи здатні ми прийняти цих людей, гарантувати їм простір у наших громадах? Часто вони прагнуть знайти церкву, яка радо прийме їх", - йдеться у документі "relatio".

"Чи здатні наші громади надати такий простір, прийняти та оцінити їх сексуальну орієнтацію, не ставлячи при цьому під сумнів католицьку доктрину щодо родини та подружнього життя?", - питає документ.

Дивіться також : За одностатеві шлюби виступив Верховний суд США

За одностатеві шлюби виступив Верховний суд США
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

XS
SM
MD
LG