Спеціальні потреби

"Гуманітарна місія" Росії це вторгнення - посол США в ООН


Саманта Пауер
Саманта Пауер

В ході засідання Ради безпеки ООН посол США у організації Саманта Пауер заявила, що гуманітарну кризу на сході України створила Росія.

За словами Пауер будь-яка односторонняя інтервенція Росії на територію України - включно із інтервенцією під прикриттям надання гуманітарної допомоги - розглядатиметься, як вторгнення в Україну.

Відповідно до заяви Пауер, гуманітарну допомогу до України повинні доставляти міжнародні гуманітарні організації, які мають відповідний досвід та незалежний статус.

"Миротворці не підтримують жодну зі сторін - а Росія у цьому конфлікті повністю підтримує російських озброєних сепаратистів", - зазначила Саманта Пауер.

Посланець США до ООН також нагадала, що 8 років тому за заявами Росії в ООН щодо стурбованості гуманітарною ситуацією у Південній Осетії слідувало вторгнення до Грузії.

"Південна Осетія. Крим. Тепер східна Україна. Схожі слова перед використанням армії. На Раді безпеки ООН та усій міжнародній спільноті лежить відповідальність за те, щоб негайно задовольнити реальні гуманітарні потреби, але водночас не допустити повторення історі", - зазначила Пауер.

Дивіться також : "Миротворчі" плани Росії викликали занепокоєння Білого Дому.

"Миротворчі" плани Росії викликали занепокоєння Білого Дому.
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG