Спеціальні потреби

Кількість жертв Еболи в західній Африці перевищила 700


Лідери уражених країн разом з ВООЗ опрацювали план термінової допомоги на суму у 100 мільйонів доларів.

До лікарні міста Атланта був доставлений перший на американській землі хворий на вірус еболи. Кента Бретні доставили з Ліберії на спеціальному літаку в умовах жорсткого карантину. Внаслідок цього спалаху еболи у західній Африці вже загинуло понад 700 людей. Лікар Бретні підхопив вірус під час лікування хворих. Його колегу Ненсі Райтбол, яка також заразилась, доставлять до лікарні у наступні кілька днів.

Медики організації «Лікарі без кордонів» кажуть, через стрімке поширення вірусу та обмежені ресурси контролювати епідемію важко. Лікарі кажуть, ситуація в Ліберії ускладнена ще і тим, що в країні не вистачає кваліфікованого персоналу. Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я та глави країн, на які розповсюдився вірус, в тому числі Гвінеї, Сьєрра-Леоне та Ліберії зустрілись у п’ятницю в Гвінеї, щоб опрацювати пакет надзвичайної допомоги на суму у 100 мільйонів доларів. Керівник ВООЗ Маргарет Чан повідомила, що в регіон незабаром прибудуть додаткові сотні медичних працівників.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG