Спеціальні потреби

Що зупинить Путіна? - опитування


В опитуванні "Тема тижня" ми хочемо запитати, Що зупинить російську агресію проти України?

Як відомо, у понеділок 24-го березня Білий Дім оприлюднив заяву Великої Сімки про призупинення роботи з Росією у форматі Великої Вісімки доки "Росія не змінить курс, і атмосфера не повернеться до тієї, у якій Велика Вісімка може вести притомний діалог".

Відповідно до заяви, Самміт Великої Сімки відбудеться у червні у Брюсселі.

Велика Сімка також повідомила, що дії Росії матимуть значні наслідки.

"Ми готові до посилення заходів, включно зі скоординованими санкціями щодо цілий секторів економіки Росії, які матимуть все сильніший вплив, якщо Росія продовжить ескалацію ситуації", - йдеться у заяві.

Заява також наголошує, що МВФ має центральну роль у підтримці реформ в Україні, послабленні економічної вразливості України та кращої інтеграції економіки країни, як ринкової у багатосторонню систему.

"Ми рішуче підтримуємо роботу МВФ з урядом України та закликаємо їх до досягнення швидкого результату. Підтримка МВФ гратиме вирішальну роль у розблокуванні додаткової допомоги з боку Всесвітнього банку, інших міжнародних фінансових інституцій, ЄС та двосторонніх джерел. Ми лишаємось єдині у рішучості надати потужну фінансову підтримку Україні, скоординувати нашу технічну допомогу та надати допомогу у інших сферах, включно з заходами спрямованими та покращення торгівлі та посилення енергетичної безпеки", - йдеться у заяві.Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG