Спеціальні потреби

Керрі закликав всі країни світу поважати суверенітет та територіальну цілісність України


Про це Керрі наголосив у телефонній розмові з Лавровим у неділю.

Державний секретар США Джон Керрі у неділю мав телефонну розмову відносно ситуації в Україні з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Про це повідомляється в офіційному блозі Державного департаменту США. Керрі зауважив, що уряд США підтримує кроки українського парламенту щодо призначення виконуючого обов’язки президента та прем’єр-міністра країни заради стабілізації політичної та економічної ситуації в державі. Держсекретар Керрі підкреслив, що більшість голосів, віддана представниками українського народу, серед яких і депутати від Партії регіонів, забезпечать найбільш ефективний шлях до швидкого відновлення миру та стабільності в Україні та вирішення вже у найближчі тижні чи місяці її фінансових труднощів.

Керрі підтвердив готовність Америки працювати зі всіма членами міжнародної спільноти та міжнародними установами, щоб підтримати Україну та український народ у цей критичний час. Керрі також висловив надію, що Російська Федерація приєднається до США, Європейського Союзу, його країн-членів та інших держав світу, щоб допомогти Україні перегорнути цю сторінку та вийти з цієї кризи сильнішою та об’єднаною країною, яка рухається у напрямку нових виборів та критично необхідних реформ. Держсекретар Керрі також наголосив, що США закликають всі сторони утримуватись від насильства та поважати демократичні інститути України. Він також наголосив – США очікують, що всі країни поважатимуть суверенітет, територіальну цілісність та демократичний вибір України.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG