Спеціальні потреби

Білий дім : "Українці самі визначають своє майбутнє - це незмінний принцип"


США уважно спостерігають за розвитком ситуації в Україні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Білого дому.

"Ми послідовно виступали за де-ескалацію насильства, конституційні зміни, коаліційний уряд та дочасні вибори, і сьогоднішні події можуть наблизити нас до цієї мети", - йдеться у заяві.

"Незмінним принципом, який спрямовує події має бути те, що народ України сам визначає своє майбутнє. Ми вітаємо конструктивну роботу Ради та продовжуємо закликати до формування широкого, технократичного уряду національної єдності. Ми вітаємо сьогоднішнє звільнення з тюремної лікарні колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, та бажаємо їй швидкого одужання в той час, як вона шукає медичної допомоги, якої вона так довго потребувала та вимагала", - говорить прес-реліз.

Незмінним принципом, який спрямовує події має бути те, що народ України сам визначає своє майбутнє
"Ми надалі закликаємо до припинення насильства всіма сторонами та фокусуванні зусиль на мирному, демократичному діалозі , який вестиметься відповідно до Конституції України та через її інститути та уряд. Ми будемо працювати із нашими союзниками, Росією та відповідними європейськими та міжнародними організаціями, щоб підтримати сильну, заможну, єдину та демократичну Україну. Народ України має знати, що США глибоко цінує давні зв'язки з Україною та буде підтримувати українців на їх шляху до демократії та економічного розвитку" - говориться у заяві Білого дому.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG