Спеціальні потреби

У Сенаті - проект резолюції по Україні із закликом "негайно розглянути замороження активів"


Голова Cенатського комітету із закордонних відносин сенатор-демократ Роберт Менендес представив на розгляд Сенату проект резолюції №357 із закликом до Державного департаменту США негайно розглянути запровадження цільових санкцій, включно зі скасуванням віз та замороженням активів.

Проект резолюції також закликає Адміністрацію президента США Барака Обами посилити урядові програми на підтримку демократії та прав людини в Україні

Автори документу також закликають уряд США "негайно переглянути фінансування будь-яких організацій в Україні, які беруть участь у репресивних діях, що порушують громадянські, чи людські права українців", - йдеться у документі.

Проект резолюції закликає Місію США до ОБСЄ "використати ресурси та механізми ОБСЄ для спостереження за проблемами з правами людини, та їх вирішення".

Автори проекту резолюції Сенату закликають Державний департамент США "негайно розглянути запровадження цільових санкцій, включно зі скасуванням віз та замороженням активів щодо причетних до застосування насильства з боку держави до мирних протестувальників, журналістів та інших членів громадянського суспільства".

"Без резолюцій США було би ще гірше" - активіст
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:28 0:00
"Уряд США має закликати владу України визначити місцезнаходження зниклих осіб та звільнити політичних в'язнів, включно з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, та притягнути до відповідальності винних у поза-судових діях".

Документ також радить уряду США "тісно співпрацювати із ЄС, щоб змінити та підтримати його зусилля в Україні"; та підтримати заяву Ради із закордонних справ ЄС від 10-го лютого, яка закликала до "створення нового представницького уряду; конституційної реформи, яка поверне баланс сил; підготовки до вільних та чесних президентських виборів, які допоможуть повернути Україну назад на шлях реформ".

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG