Спеціальні потреби

"То хай українці кажуть "Ф** ЄС?" - ЗМІ про Україну


"То хай українці кажуть Ф** ЄС?" - ЗМІ про Україну
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

"То хай українці кажуть Ф** ЄС?" - ЗМІ про Україну

"Янукович уникає рішення. Між тим одній людині терпець може скоро урватись. Ця людина - Володимир Путін", - пише "Шпігель".

"Це на Заході вважають, що Янукович є другом Росії, а от у Москві від нього втомились і Кремль радо здихався би його", - пише видання.

"Шпігель" пише про жадібність та цинізм українських багатіїв, про те, що у Москві вважають українську революцію загрозою російській цивілізації, а Україну - сателітом у полі впливу Білокам'яної.

"Навіть, якщо Кремлю не вдається вмовити Януковича негайно придушити протести, оглядачі у Москві переконані, що Україна рано чи пізно дістанеться Росії", - йдеться у матеріалі.

"Хай там чого хочуть США та олігархи, Росія все одно має більший вплив. У першу чергу завдяки економіці. Стан економіки України щодня погіршується. Минулого тижня гривня опустилась до найнижчої позначки за 5 років, а резерви Нацбанку швидко випаровуються. Грошей в України немає і Януковичу довелось просити Путіна про ще одну відстрочку". – пише Шпігель.

Нестабільна Україна не суперечить інтересам Росії - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00
Експерти відзначають, що США не мають достатньо ваги, щоб вплинути на вирішення кризи в Україні. Про це пише "Рейтерс".

"Сила та мотивація на стороні Росії", - цитує Рейтерс колишнього посла США в Україні Стівена Пайфера.

"Якщо США та ЄС запропонують уряду 15 мільярдів, Путін скаже, добре, ось 25-ть мільярдів. Він може легко виграти подібний торг".

Гі Вергофстадт, лідер ліберальних демократів у Європарламенті, на сторінках "Хаффінгтон пост" запитує: Невже ми хочемо, щоб українці повторювали "Ф*к ЄС"?

Українці, захищають не лише свої права та гідність. Вони захищають Європу та європейські цінності ", - пише автор.

"Без резолюцій США було би ще гірше" - активіст
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:28 0:00
"Щоб до тебе серйозно ставились, треба мати серйозний план дій. Не лише порожні слова, а стратегію, яка була би співмірною зі змінами, яких прагнуть українці", - пише автор.

Вергофстадт пропонує три кроки, які повинна зробити Європа: Приготуватись до адресних санкцій проти членів режиму Януковича. Бути готовими використати ці санкції, якщо Янукович негайно не погодиться на правила демократії та політичні реформи. Третє - надати відчутний пакет допомогти українській економіці.

XS
SM
MD
LG